HOSPICE SV. JANA N. NEUMANNA, O.P.S. ZVE:

20. 6. 2024 POHÁDKOVÝ PARK A DIVADLO VIKTORA PIROŠUKA

Zveme vás a vaše děti na setkání v parku. Od 9:00 bude v parku probíhat akce pro děti (pohádková zahrada) a od 15:00 se můžete těšit na loutkové divadlo Viktora Pirošuka.

Těšíme se na setkání s vámi.

24. 6. 2024 VYSTOUPENÍ BALETEK ZUŠ PRACHATICE

Zveme vás na taneční vystoupení baletního a tanečního souboru ZUŠ Prachatice pod vedením Olgy Pilátové. Taneční vystoupení se uskuteční v hospicovém parku.

Těšíme se na setkání s vámi v 15:00 v parku.

29. 8. 2024 TRADIČNÍ POHÁDKA VÍTI MARČÍKA

Náš park opět po roce navštíví divadlo Víti Marčíka. Na pohádku se mohou těšit velcí i malí. Těšíme se v 16:00 v parku.

30. 8. 2024 KONCERT KAPELY BABOUCI

Závěr letních prázdnin s kapelou Babouci. Koncert proběhne v areálu hopsicového parku od 17:00 do 19:00. Opět se můžete těšit na občerstvení a pohodovou atmosféru. My se těšíme na vás.

OHLÉDNUTÍ ZA KULTURNÍMI A BENEFIČNÍMI AKCEMI

CHCETE NÁM POMOCI S POŘÁDÁNÍM KULTURNÍCH AKCÍ?

Eva Jungvirtová

PR / péče o dárce

Chcete uspořádat benefiční akci na podporu našich zařízení? Chcete nám na nějaké akci pomoci jako dobrovolník? Chcete využít naše prostory pro vlastní akce? Ráda vám poskytnu více informací.

email: pr@hospicpt.cz