KONFERENCE - XV. Den hospicové péče
 Od 15.5. do 15.6. byla možnost zúčastnit se videoverze konference XV. Den hospicové péče. Dovolte mi malé ohlédnutí. V původně plánovaném termínu konference (tedy v polovině dubna) se celá společnost nacházela v nelehkém covidovém období. Přestože bylo vše nachystáno a do poslední chvíle jsme doufali v klasický průběh konference, nakonec bylo všechno jinak. Chtěli jsme zachovat tradici a zároveň jsme se museli pustit do zatím neznámých vod. Připravili jsme videoverzi konference – natočili jsme a zpracovali konferenční příspěvky, umístili je na web, spustili přihlašování a napjatě očekávali, co se stane. A byli jsme mile překvapeni – počet účastníků a jejich zpětné vazby nás přesvědčili, že jsme zvolili správnou cestu.
Chtěla bych moc poděkovat všem, kteří se na přípravě videoverze konference podíleli a veliký dík patří také vám všem, kteří jste se konference zúčastnili. V tuhle chvíli už pracujeme na příštím ročníku Dne hospicové péče a těšíme se, že se s vámi setkáme ať už osobně, či online.
S vděčností Šárka Pechková

15. 7. 2020
Konference v Praze Každoroční zajímavá konference, nezapomeňte si poznamenat do ... >>>

10. 7. 2020