19. 7. 2022
>> důležité upozornění <<

>> koncert <<

Oblíbený koncert v hospicovém parku v podání nejstarší jihočeské dechovky.
Babouci zahrají k poslechu, ke zpěvu i k tanci... a připraveno bude samozřejmě
i tradiční občerstvení (pivo Platan, klobásy na grilu, párek v rohlíku, utopenci a ke kávě nadýchané kynuté buchty).

Dobrovolné vstupné a veškerý výtěžek podpoří provoz našich zařízení.

31. 8. 2022
>> divadelní představení pro děti a jejich doprovod <<

Srdečně zveme opět po roce na tradiční pohádku v netradičním podání!

>> Naše péče <<

Svým působením přinášíte úlevu a nad to i jistotu a pocit bezpečí“, vyjádřil nám kdysi své pocity přímo jeden z našich pacientů.
Všichni, zdravotní personál i personál v zázemí naší organizace, jsme zde každý den, včetně dnešního, připraveni poskytnout úlevu, jistotu i pocit bezpečí všem, kteří k nám přicházejí…

>> Oslava narozenin - MUDr. Kabourková <<

Hospic byl a vždy bude především o lidech. Jsme rádi, že mezi sebou máme lidi doslova neobyčejně vzácné. Jedním z nich je naše lékařka Jitka Kabourková, jejíž narozeniny jsme mohli nedávno společně oslavit. Paní doktorko, přejeme Vám vše nejlepší, hodně radosti a moc děkujeme za Vaši příkladnou a krásnou službu u našich nemocných.

3. 8. 2022
>> Benefiční koncert pro hospic - poděkování <<

Dechový orchestr Prachatice v čele s kapelníkem V. Franzem k nám do parku přišel v neděli 31. července pěkně zahrát a podpořit tak náš hospic. Benefiční koncert (vč. věnovaného občerstvení) přilákal štědré podporovatele a benefice přinesla téměř 6 000 Kč.

Děkujeme.

19. 7. 2022
>> Náš personál <<
 I přes parné letní dny neustáváme v naší službě a péči… včetně vzdělávání. Srdečně blahopřejeme našemu lékaři MUDr. Vladimíru Cejpovi k získání atestace z paliativní medicíny.
Pane doktore, děkujeme za Vaši lidskost, profesionalitu a humor, který k nám přinášíte.

25. 5. 2022
>> Druhé setkání v rámci cyklu kulturních večerů s benefičním přesahem <<
 Tentokrát se těšíme na viděnou při přednášce s besedou v podání ředitele naší organizace, dr. Hunešem. Přijďte s námi a u nás strávit příjemnou chvilku u čaje, kávy či se sklenkou vína... začínáme v 17 hod.

20. 4. 2022
>> ČAJ O PÁTÉ - cyklus kulturních večerů s benefičním přesahem <<

7. 3. 2022
>> Důležité sdělení - návštěvní řád v lůžkovém hospici <<