9. 4. 2020
Všem ze srdce děkujeme za podporu v těchto dnech
a přejeme krásné a požehnané Velikonoce!
Tým hospice sv. Jana N. Neumanna

25. 3. 2020
Díky Vám přišla pomoc opravdu rychle, jsme zarouškovaní a to od: paní Páralová, paní L. Poláková, Kamila Havlínová, paní Zídková, Robert Zeman a jeho tým paní Krejčová a Lenka Koblencová, rodina Gondeků, paní Myšáková a její sousedi, Tereza Jiřičková, Stáňa Sovová, Darinka Piloušková, Mirek Žitný, Matouš Hromek, Sylva Korandová, Jitka Soukupová, Pavla Kolínová, Jana Gramanová, Míša Pudívítrová, Marie Hromádková, Petra Liška a její tým, Kamila Havlínová, paní Zídková, Máša Lamač a dámy Oli Robová a Natalia Tvarohová, Daniel Trenda, paní Čadková, paní Pašková, Romana Peterková, Mirka Bubeníková, Marcela Sergusová, Ing. arch. Naděžda Dvořáková, Andrea Daranská, Romana Gillerová… také děkujeme za ochranné pomůcky od: Pavel Motl, Jan Mánek, Dalibor Uhlíř a Richard Štengr, firma Vishay, Prostor Design, Gymnázium Prachatice, Aleně Remiášové z Klimy Prachatice, společnost Steriwund, děkujeme Pizzérii Primavera za chutnou donášku pizzy zdravotnímu personálu a mnoha dalším, kteří nám ani neřekli své jméno a přesto se podílí na pomoci druhým, na pomoci nám!
Srdečně díky Vám všem!❤️

17. 3. 2020

16. 3. 2020
! OPATŘENÍ !
Od pondělí 16. 3. 2020 do odvolání je v hospici úplný zákaz návštěv. Informace o zdravotním stavu vašeho blízkého vám po předložení hesla rádi sdělíme telefonicky.

Odlehčovací pobytová i terénní služba je do odvolání pozastavena.

Od pondělí 16. 3. 2020 do odvolání je Poradna a půjčovna pomůcek uzavřena.

V naléhavých případech volejte na telefonní číslo 731604432 (Šárka Pechková) nebo 734682436 (Monika Levá).​

Děkujeme za pochopení

2. 3. 2020

Je nám to líto, ale pro nepříznivou situaci je v tomto termínu akce zrušena!

XV. DEN HOSPICOVÉ PÉČE
Konference XV. Den hospicové péče je zrušena.
Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

2. 3. 2020
Vítáni jsou všichni, přijďte mezi nás!

20. 1. 2020
NEZISKOVKOU ROKU 2019 HOSPIC V PRACHATICÍCH

V úterý 14. 1. 2020 získal prachatický Hospic sv. Jana N. Neumanna titul „Neziskovka roku 2019“ v kategorii Cena veřejnosti. Titul Neziskovka roku vyhlašuje a organizuje Nadace rozvoje občanské společnosti. Výsledky byly představeny při slavnostním večeru v pražské Malostranské besedě a ocenění obdržely nejlépe vedené organizace ve třech kategoriích (malá, střední, velká neziskovka) a v Ceně veřejnosti. Právě posledně jmenovanou cenu obdržel Hospic sv. Jana N. Neumanna, o.p.s. jako výsledek hlasování veřejnosti z celé České republiky. Takřka za patnáct let svého působení tato obecně prospěšná společnost vybudovala a provozuje v Prachaticích stejnojmenný lůžkový hospic, Domov Matky Vojtěchy (zařízení pro osoby s Alzheimerovou chorobou v nejtěžší fázi tohoto onemocnění), Domácí hospic sv. Veroniky v Českých Budějovicích, Domácí hospic sv. Markéty ve Strakonicích a Domácí hospic sv. Jakuba v Prachaticích. Ve svých zařízeních dopřála důstojné umírání několika tisícům pacientů.​

9. 1. 2020
A je to tady! Ples hospice 2020, vstupenky v předprodeji na recepci hospice od 20. ledna!
Těšíme se na Vás!

9. 4. 2020