9. 5. 2018
Prosíme, podpořte nás, nestojí Vás to ani korunu...

Vážení příznivci a podporovatelé hospice,

věděli jste, že nás můžete podpořit tak, že Vás to nebude stát ani korunu?

Existuje více než 800 e-shopů, včetně známých e-shopů jako Kasa.cz, Mall.cz, Tchibo.cz, Zoot.cz, Pilulka.cz, Booking.com, Aliexpress.com, Invia.cz, Tescoma.cz, Bata.cz, Sconto.cz, Asko.cz, Siko.cz a mnoho dalších, kde nás podpoříte procenty z nákupu. Za nákup zaplatíte stejně, nestojí Vás to ani korunu navíc!

Je to opravdu jednoduché.

Jediné, co musíte udělat, je:

1. Kliknout na banner viz výše -

přejdete na stránku http://www.givenio.org/cs/registration/user/?form[org]=Hospic

2. Zaregistrujte se zdarma
3. Přidejte si darovací tlačítko - plugin (k dispozici je i video návod https://youtu.be/IIwDpqWTc54)a nakupujte tak, jak jste zvyklí – Vaše dary budou zaevidovány na Vašem online účtu dárce a automaticky odeslány pro naši organizaci.

Snadněji se to již udělat nedá :) Mimo jiné nám tak můžete přidat i svůj hlas, za který obdržíme bonus 300,-Kč a během měsíce května tak soutěžíme o grant ve výši 20.000,-Kč  dle počtu hlasujících. Procenty z nákupů nás podpoříte neomezeně po celý rok.

Nejsou v tom žádné háčky ani žádné skryté poplatky.

Budeme opravdu vděční za Vaše dary. Děkujeme za Vaši podporu a ochotu darovat.

7. 5. 2018
Hlasujte pro nás v prodejnách Tesco!
Vážení dárci, příznivci a podporovatelé,
Hospic sv. Jana N. Neumanna, o.p.s. uspěl se svým projektem v prvním výběrovém kole a byl zařazen do programu Tesco ,,Vy rozhodujete, my pomáháme."
Můžete nás tak podpořit od 7.5.2018 do 4.6.2018 vhozením hlasovacího žetonu, který získáte za nákup u pokladny.
Podpořit nás můžete v Tescu Vodňany, České Budějovice, Veselí nad Lužnicí, Soběslav a Bechyně.
Budeme vděčni, pokud naleznete chuť a čas hlasovat pro náš hospic.

Vřele děkujeme!

11. 4. 2018

28. 3. 2018

23. 3. 2018

19. 3. 2018
Prachatická hospicová desítka
Již se můžete elektronicky přihlašovat, přihlášku si můžete také osobně vyzvednout na recepci Hospice sv. Jana N. Neumanna. Těšíme se na Vás :)

19. 3. 2018
Srdečně Vás zveme na vzdělávací konferenci, o které si dovolujeme tvrdit, že má přínos pro odbornou i laickou veřejnost

7. 3. 2018

6. 3. 2018

19. 2. 2018
Na svém výročním zasedání v pražském Rudolfinu 29. ledna udělovala Nadace České spořitelny Ceny FLOCCUS nejlepším neziskovým organizacím v  pomáhajících profesích. V kategorii „Cena Zaměstnanců“ České spořitelny mezi více než 80 nominovanými zvítězil prachatický Domov Matky Vojtěchy, dceřiná organizace Hospice sv. Jana N. Neumanna, o.p.s., která pečuje o  nemocné s Alzheimerovou chorobou v nejtěžších fázích tohoto onemocnění.
Děkuji našim zaměstnancům za to, jak krásně se o těžce nemocné starají. Ocenění jim právem náleží. Velké díky jim i Vám všem, kdo jste s  námi a kdo nám jakkoliv pomáháte.
Robert Huneš

9. 5. 2018
Prosíme, podpořte nás, nestojí Vás to ani korunu...     Vážení příznivci a podporovatelé hospice,  věděli jste, že ... >>>

7. 5. 2018